Partneři

Sekce partneři slouží jako rozcestník, který ukazuje na zajímavé weby s příbuznou či jinak zajímavou tématikou. Pokud máte zájem o zařazení do sekce a výměnu linků, kontaktujte nás na adrese seo@aceit.cz. Vzájemná výměna posílí weby v rámci internetových vyhledávačů a může uživatele internetu navést na zajímavé stránky.

Designový Prodejní stojan

Marketingový plán pro malé a střední firmy.

Kompletní pořádání akcí a firemních večírků.

Opravy strojů a kompletní servis.

Cornershop je Snowboard e-shop s nabídkou zimního oblečení.

Pojištění pohledávek kryje rizika nezaplacení krátkodobých pohledávek.

Hodinový manžel Praha a okolí.

Zateplování fasády Praha s profi firmou.

Ubytování Čechy a další zajímavé aktivity pro celou rodinu.

Golf Liberec v resortu Malevil.

Kariéra a zaměstnání Plzeň od firmy High Security s.r.o. je dobrý start do profesního života, pakliže hledáte práci v oblasti ochrany osob a majetku

Česká bezpečnostní služba Společnost Safe point s.r.o poskytuje veškeré služby ochrany majetku a osob a komplexní technické služby spojené se správou nemovitostí pro řadu stálých klientů po celém území ČR.

Hledáte-li podnik, který vám postaví aplikaci, doporučujeme nechat vývoj software na firmě z Plzně. Tato společnost má s programováním softwaru letité zkušenosti z projektů v České republice, USA nebo Německu. Informačním technologie od Syntacticu můžete použít v marketingu, managementu nebo jiných podnikových procesech.

Ekonomická tématika je v dobách krize velmi aktuální. Na následujícím serveru najdete seminárky a seminární práce na témata z oblasti ekonomiky, marketingu a managementu. Dále stránka nabízí informace o akciích, jejich technické analýze nebo o mezinárodní soutěži Global Management Challenge. Seminární práce však i nadále dominují stále se rozšiřujícímu obsahu.

Dobrým zdrojem online informací o GMC je web o Global Management Challenge napsaný nejlepším týmem roku 2011 z České republiky pro soutěžící v roce 2012. Euromanager je úspěšná celosvětová soutěž pro studenty a managery zajímající se o strategický management a řízení firmy. Soutěž Global Management Challenge se hraje jak v České republice, tak na Slovensku.

Slusnyweb.cz je dynamická společnost, kterou tvorba webových stránek jednoduše baví. Slušné jednání je naším je naším krédem stejně tak jako slušné jednání.

Stavební dozor Plzeň - Jan Suchý vykonává stavební a technický dozor pro investory více než 25 let.

Schody na zakázku - Compact Production dodává základní a speciální typy schodů do interiérů a exteriérů.

Zařídíme zemní stavební práce a výkopy v rámci celé republiky.

Moderní marketingová komunikace včetně kompletního servisu.

Praha - hodinový manžel se postará o Vaši domácnost

Pomůžeme Vám s Zateplení fasády v Praze

Emocionálna inteligencia - vám pomôže dosiahnuť väčší úspech a šťastie.

Predaj spoločnosti - zabezpečíme pre Vás všetky nevyhnutné kroky pri predaji spoločnosti.

Matrace - Materasso sú kvalitné zdravotné matrace, ktoré Vám zaručia kvalitný spánok.

Rozvoj osobnosti - cesta k Vášmu šťastiu.

Letný tábor - pre Vaše deti, v ktorom sa okrem zábavy aj niečo naučia.

LED pásy sú veľmi flexibilné. Môžete si ich rozstrihať, a tým prispôsobiť svojim potrebám. V našej ponuke nájdete aj farebné RGB LED pásy.

Slnečná energia ako obnoviteľnú zdroj energie Vám môže ušetriť výrazné finančné prostriedky. Zaujíma Vás ako?

Prírodná kozmetika je výbornou alternatívou masovo predávaným kozmetickým prípravkom. Ponúkame Vám kvalitnú medovú prírodnú kozmetiku a včelie produkty českej značky Pleva.

Poštové schránky od profesionálov. Vyrobíme Vám na mieru masívne poštové schránky, ktoré udržia Vašu poštu v bezpečí.

SEO - zabezpečíme Vám špičkové SEO služby, Linkbuilding a všetko čo potrebujete v oblasti internetového a mobilného marketingu.

Kurzy angličtiny - jedinečný spôsob výučby anglického jazyka Callanovou metódou.

Zľavové kupóny - jedinečné zľavy na každý deň. Prečo platiť veľa, keď môžete menej?

Zubný implantát - moderná alternatívna nahrádzania chýbajúcich zubov v zubnej ambulancii DentalPlus.

Představujeme vám plechové garáže nové generace, které splňují nejpřísnější požadavky na bezpečnost a současně jsou pohledově velmi příjemnou alternativou zděných nebo betonových garáží. Plechové garáže můžete vybavit okny nebo dveřmi na kterékoli straně garáže.

TomGuide Translations - Váš překladatelský partner

Úradný preklad - Agentúra Interpret vám zabezpečí súdne preklady a tlmočenie do 35 jazykov.

Škridly značky IMERYS dodajú vašej stavbe atmosféru Stredomoria. Inšpirujte sa jedinečným južanským štýlom!

Byty Bratislava - v našej ponuke nájdete byty na predaj aj na prenájom.

PZP - povinné zmluvné poistenie vozidiel si s nami vybavíte jednoduchšie ako by ste si mysleli. Spolupracujeme so všetkými poisťovňami na našom trhu.

Kamera FULL HD GoPro 3 patrí medzi najobľúbenejšie športové kamery na trhu. Ak ešte nepoznáte HD kamery GoPro Hero 3 oveľa prichádzate. Tieto kamery sú veľmi obľúbené práve kvôli ich príslušenstvu.

Nakladače Caterpillar vo všetkých veľkostiach a s rôznou výsypnou výškou. V ponuke nájdete kolesové a pásové nakladače, nakladače riadené šmykom a teleskopické manipulátory.

Luxusné hodinky značky CALVANEO 1583 za bezkonkurenčné ceny nájdete v našom e-shope.

rolety, všechny typy žaluzií a sítí proti hmyzu.

Kuchyně Dodáváme skříně na míru, vestavěné skříně, šatny, kuchyňské linky na míru a zakázkový nábytek. Nabízíme bezplatné zaměření a konzultaci u Vás doma. Krátké dodací lhůty a rychlé jednání.

Flash disky Nabídka CD a DVD médií a obalů, volantů k PC a gamepadů. Prodej MP3 přehrávačů, flash disků a ostatního hardwaru.

Zážitky Zážitky jsou kořením života a život je třeba žít. Nabízíme zážitky ve vzduchu, na zemi, ve vodě, luxusní auta a další. Pro jednotlivce i kolektivy.

Zahradní nábytek Internetový obchod s teakovým nábytkem všeho druhu. Nabízí interierový nábytek, ale také teakový nábytek na venkovní použití.

Laboratorní technika Prodej laboratorní techniky a materiálu pro lékařské laboratoře se zaměřením na oblasti klinické diagnostiky, molekulární biologie a biochemie.

Diamantová tužka Výroba, prodej a servis pro veškeré diamantové nástroje, orovnávače a brusné kotouče.

Zkumavky Kvalitní laboratorní plasty pro laboratoře. Nabídka produktů pro PCR, pipetovacích špiček, zkumavek a dalšího laboratorního materiálu od společnosti Bioplastics.

Internetový obchod Tvorba internetového obchodu, SEO, marketingová propagace.

Pizzerie Pizzerie poblíž nákupního centra Hostivař. Součástí restaurace je příjemná zahrádka a dětský koutek.

Vedení účetnictví Poskytování učetních služeb včetně zastupování na úřadech, zpracování mezd a zakladání společností.

Kesla Prodej lesní techniky Kesla, Harvestorů Profiforest, secích strojů Tume Agri a kotoučových pil Kara.

Svítidla Velký výběr designových svítidel pro komerční objekty i domácnosti.

Střešní nosiče

Bagety Prodej čerstvých baget, ovocných a zeleninových salátů, bio výrobků a kávy. Provozovna v Praze poblíž metra Křižíkova

Dřevěné terasy Etoile - Stavba venkovních dřevěných teras a podlah z prvotřídního exotického dřeva. Terasy na zakázku a jejich údržba.

Koberce Luxusní koberce s moderním designem od firmy Hronek Design s.r.o.

Zálohování GAUZY Specialista na řešení Virtualizace, VMware vSphere, SharePoint a Exchange Hosting, Project Server a Outsourcing ICT

Kontejnery Společnost Touax dodává obytné kontejnery, buňky a další modulové stavby.

Firma Střechy Novák se zaměřuje na vše co souvisí se střechou a střešním příslušenstvím - střechy na klíč, strešní krytiny (Bramac, KM Beta, Tondach), střešní okna (Velux), oprava střechy atd.

Stavební software Prodáváme programy pro stavebnictví. Mezi hlavní produkty patří soubor programů GEO5 pro zakládání staveb a geotechniku a FIN EC na statické výpočty stavebních konstrukcí.

Koupelny fotogalerie, koupelny inspirace V interiérovém centru MoDo v Průhonicích naleznete nabídku devíti prodejců nábytku a bytového příslušenství, kteří nabízí materiály pro vybavení koupelen, atraktivní kuchyně, sedací soupravy, jídelny, ložnice a další nábytek.

Autodíly Prodejna autodílů a náhradních dílů pro veškeré běžné typy vozů. Prodejna Jankovcova 27, Praha 7.

Sedací soupravy Špičkové kožené sedací soupravy italské značky Polo Divani. Pohovky nabízíme v 18 produktových řadách.

Účetnictví Kompletní služby v oblasti zpracování a vedení účetnictví, daňové evidence, zpracování daňových přiznání.

CityBike Prague - půjčovna kol a tůry po Praze na kole Různé druhy cyklovyjížděk po Praze. Individuální půčování kol - od jedné hodiny až po celý den. Příznivé ceny, on-line rezervace.

Jazyková škola Praha Institut jazykového vzdělávání pořádá jazykové kurzy v angličtině, němčině, francouzštině, španělštině a ruštině. Jsme specialisté na jazykové kurzy pro firmy, kurzy v zahraničí

Norwit - Stavební stroje a technika
Společnost Norwit se specializuje na prodej, servis a pronájem malé stavební mechanizace a techniky. Dále nabízí diamantové nástroje a stroje, hutnicí techniku, pneumatické nářadí, elektrocentrály a čerpadla.

Transfer Energy - Prodej elektřiny Služby v oblasti energetiky a správy budov. Transfer Energy obchoduje s elektrickou energií a zajišťuje dodávky pro koncové zákazníky. Dále posyktuje kompletní služby facility management.

Pravidelné i jednorázové úklidy pro firmy a domácnosti. Společnost Delta Servis s.r.o. nabízí úklidové služby již od roku 1991 a poskytuje tak služby na nejvyšší profesionální úrovni. Mezi služby patří: mytí oken a výloh, čištěni koberců, mytí vysokotlakými čističi WAP, strojové čištění podlah, kompletní úklidy po malování a stavebních úpravách a další. V rámci úklidu domácnosti za Vás taktéž zajistíme praní a žehlení prádla, vyřešíme pravidelné pochůzky nebo pomůžeme s drobnými opravami v domácnosti.

Cestovní kancelář SMART travel nabízí dovolenou podle Vašich představ. Do široké škály našich nabídek patří zejména aktivní dovolené. Na léto si můžete vybrat cyklistické zájezdy a zájezdy na in-line brusle. Dále je velice oblíbený rafting. Zimní dovolenou můžete strávit v Alpách na lyžích, nebo na snowboardu. Zajímavou nabídkou jsou Wellness zájezdy, kdy se kombinuje relaxace a aktivní prožitek z dovolené.

Špičkové hodinky, které vynikají nad ostatními svým dokonalým zpracováním, nejmodernějšími technologiemi a nezaměnitelným vzhledem, nesou značku Davis.

Firemní akce, teambuilding a firemní večírky patří akcím, které posilují motivaci kolektivu ve firmě a prohlubují vztahy mezi lidmi. Zážitky.cz nabízí zážitky do firem, kterým záleží na úspěchu.

Široký výběr produktů značky Old Man Emu. Kompletní podvozky

Společnost Sodoma Perfecta již přes 20 let dodává a instaluje markýzy

Plynové kotle Topení, voda, plyn je vžitý pojem. V našem e-shopu najdete zařízení, díly, součásti a služby, spojené s plynovým vytápěním a dalšími blízkými obory, se vším okolo tepla z plynu, vody, kanalizace atd.

Gekko.cz

Známe osobnosti na Rozhovory.sk. Každý deň vám prinášame online rozhovor so známymi a úspešnými ľuďmi. Prečítajte si rozhovor a inšpirujte sa!

Makita Praha nabízí profesionální servis Makita a další značky - Dolmar, Hitachi, Metabo, Stihl.

Půjčovna stavebních výtahů, lešení a stavební techniky od společnosti Nelostav,s.r.o.

Zamerajte sa na svoj rozvoj osobnosti a dosiahnite všetky svoje ciele.

Ubytovanie Tatry - Hotel Partizán na Táloch v Nízkych Tatrách. Užite si príjemné horské prostredie v spojení s relaxom, alebo aktívnym oddychom.

Kurz angličtiny Bratislava od jazykovej školy PLUS Academia. Naše bohaté skúsenosti v oblasti firemného vzdelávania sú pre vás zárukou kvality.

Zadajte dopyt na stránke www.najzakazka.sk a mi sa postaráme o to, aby váš dopyt dostali dodávatelia z našej databázy.

Autoškoly Košice - Autoškola Košice Soltisz Vám ponúka vodičské kurzy, školenia vodičov a kurzy prvej pomoci. Zameria sa na výcvik vodičov skupiny B.

Cukrovka - môžete sa zbaviť nadbytočných kíl jednoducho, chutne, zdravým stravovaním od spoločnosti Update Slovakia s.r.o. Predajne so zdravými a chutnými jedlami a nápojmi nájdete po celom Slovensku. Lyžařské boty značek Alpina, Atomic, Head, Salomon, Fischer, atd. v obchodě topskisport.cz.

Bazény bez chlóru. AQUA DIAMANTE systém - skutečně bezchlorovou úpravu vody v bazénech.

Bicykle predaj - online obchod Top Ski Šport ponúka najnovšie modely bicyklov v každej sezóne.

Ubytovanie Trnava v útulnom penzióne LIONEL za dobrú cenu.

Značkové oblečenie svetoznámych značiek (Adidas, NIKE, Puma, Tom Tailor, MEXX, Mango a iné) v internetovom obchode British Outlet.