Portfolio společnosti:

U nás v obchodě najdete množství dílů pro traktory, bagry, dozery, nakladače, harvestory apod.. Dále pak náhradních díly a příslušenství pro zemědělské, stavební a lesní stroje dle výběru z široké nabídky. S pomocí našeho technika snadno sjednáte požadavek na servisní úkon, nebo pohodlně vyhledáte potřebné náhradní díly pro váš traktor, bagr, dozer či nakladač. Budete zajisté mile překvapeni širokou nabídkou náhradních dílů.

Naši specialisté:

Odborníci z TRAKTORKY s dlouholetou zkušeností v oblasti opravárenství zemědělských a stavebních strojů Vám poradí a zajistí pro Vás bezstarostné objednání oprav a náhradních dílů. Děláme vše pro Vaši spokojenost,  jako našeho zákazníka. TRAKTORKA si buduje pověst nejvyšší kvality a absolutní spolehlivost při plnění Vašich požadavků. Náhradní díly jsou z našeho centrálního skladu a Vaše zakázka je obvykle doručena do 48 hodin přímo na váš dvůr.

Rychlá výroba a dodání dílů:

TRAKTORKA vám provede opravu a umožní nakupovat náhradní díly pro traktory, bagry, dozery, nakladače a příslušenství pro zemědělství a stavebnictví snadno a rychle.